M.E.Doc

M.E.Doc – програма №1 в Україні для роботи з електронними документами. Завдяки M.E.Doc звітність та ведення документообігу з клієнтами реалізовано в одній програмі. І Вам не потрібно окремо встановлювати програмне забезпечення для створення та подання звітів та системи електронного документообігу – M.E.Doc має всі необхідні функції для обміну документами.

Перейти на сайт M.E.Doc
ЦСК Україна

ЦСК «Україна» був створений з метою технічного забезпечення ефективного переходу на електронний документообіг з накладенням електронного цифрового підпису і надає повний спектр послуг з організації захищеного юридично значимого електронного документообігу. ЦСК «Україна» створює, видає і встановлює сертифікати ЕЦП юридичних і фізичних осіб.

Перейти на сайт ЦСК Україна
Мережа крамниць "Твій час"

Мережа крамниць електронних послуг «Твій час» пропонує комплексне рішення для автоматизації діяльності.
Тут допоможуть підібрати оптимальний набір необхідних програм відповідно до потреб підприємства будь-якого розміру та галузі (від ведення бухгалтерського обліку та нарахування заробітної плати до подачі звітності та обміну електронними документами).

Перейти на сайт "Твій час"
IS pro

ISpro – мультифункціональний програмний комплекс для оптимізації управління для бюджету та бізнесу класу ERP.  Ця програма автоматизації процесів роботи підприємства створена українським розробником і призначена для обліку основних фондів та ресурсів, бухгалтерського і податкового обліку, управління співробітниками, роботи з контрагентами, фінансового планування та аналізу.

Перейти на сайт ISpro
СОТА

СОТА – веб-сервіс, що дозволяє подавати звітність та вести обмін електронними документами онлайн. Це сервіс, користуватись яким зручно та просто, як бухгалтерам, так і підприємцям, власникам бізнесу. Завдяки СОТА звітність можна подавати не лише з офісу, а з будь-якої точки України чи світу просто у браузері. Так само електронні документи ви отримаєте та відправите вашим контрагентам миттєво без прив’язки до робочого місця.

Перейти на сайт СОТА
Звіт корпорація

Звіт Корпорація - український програмний продукт, призначений для автоматизації приймання та обробки звітності підзвітних організацій. Звіт Корпорація дає можливість створювати звіти на підставі даних кошторису, отримувати та зводити звітність за будь-якими параметрами, будувати аналітичну звітність та загалом – оптимізувати багатоетапний процес приймання, перевірки та консолідації звітності – допоможе «Звіт Корпорація».

Перейти на сайт "Звіт корпорація"
Flydoc

Flydoc – додаткова підсистема 1С, призначена для того щоб організувати електронний обмін документами безпосередньо з облікової системи, звичної вам. І вам не потрібні окремі програми для підписання, відправки, прийому та управління документами.

Перейти на сайт Flydoc
ПТАХ

ПТАХ - платформа, що об'єднує всіх учасників документообміну та забезпечує єдиний стандарт обміну, перевірки, захисту та транспортування юридично значущих документів, підписаних ЕЦП.

 

Перейти на сайт ПТАХ