Технологія FTTB

Гібридні оптико-коаксіальні мережі (HFC - Hybrid Fiber Coax) будуються за трьома основними технологіями.

Три основні технології: FTTH, FTTB, FTTC

 • FTTH (Fiber To Home) - оптика до будинку.
 • FTTB (Fiber To Building) - оптика до будинку (будівлі). Іноді можна бачити і слово Block - блок. Це означає, що оптика доведена до житлового блоку.
 • FTTC (Fiber To Carb) - оптика до групи будинків.

Якщо FTTH є перспективною, але відносно дорогою технологією, то FTTB є "оптимальною" технологією, найбільш зручною для міст середнього і великого розмірів.

Що ж зазвичай розуміють під FTTB технологією?

Під такою технологією розуміють щодо глибоке проникнення оптики до абонента, тобто роботу оптичного вузла (ОВ) в середньому на 100 ... 250 абонентів (наприклад, 9 ... 12-ти поверховий будинок на 4 ... 6 під'їздів). При цьому після ОВ каскадно включається зазвичай не більше одного коаксіального підсилювача.

Особливостями та перевагами технології FTTB є:

 • Підвищена надійність. Як відомо з практики, найбільше число відмов припадає саме не так на ВОЛЗ, а на коаксіальні мережі. Зважаючи на наявність каскадно включеного не більше одного підсилювача (наприклад, підсилювач на під'їзд), ймовірність відмови є низькою.
 • Простота побудови паралельних цифрових мереж є найважливішим гідністю FTTB технології. При цьому під паралельну цифрову мережу виділяється окреме оптичне волокно (замість жили під реверсний канал).
 • Висока смуга пропускання. Сучасні вимоги до смуги пропускання - це 20-50 Мбіт / с у прямому (до абонентів) потоці, і більше 10 Мбіт / с у зворотному. Слід розраховувати, що при широкому поширенні HDTV-мовлення кожна сім'я в прайм-тайм буде споживати до двох відео потоків одночасно (всього 50 Мбіт / с).
 • Висока швидкість з'єднання з мережею інтернет.
 • Низька вартість обладнання.
 • Конфіденційність.
 • Навряд чи хто зможе поставити "жучок" на оптоволокно. Використовуючи технологію FTTH Ви можете бути впевнені що Вас ніхто не прослуховує.
 • Підвищена надійність.
 • Гарантія якості послуги доступу до інтернет.
 • Вільна телефонна лінія.

Тарифи

Підключення за технологією FTTH

Назва Всі види клієнтів  
Необмежений - 10 150.00 грн Замовити
Необмежений - 20 300.00 грн Замовити
Необмежений - 100 500.00 грн Замовити
Корисна інформація

Це найбільш прогресивна технологія для надання послуг Інтернет. Нова технологія має ряд переваг:

 • Значно більш висока гранична швидкість доступу до мережі Інтернет (до 10 Мбіт / с) і локальної мережі (до 100 Мбіт / с);
 • Більш висока якість передачі даних і більш широкі можливості по завантаженню інформації.

Для роботи в мережі необхідно налаштувати PPPoE підключення в операційній системі (ОС) на персональному комп'ютері або налаштувати маршрутизатор, через який комп'ютер буде підключатися до мережі.
В цілях безпеки при налаштуванні PPPoE в ОС необхідно відключити протокол TCP / IP в налаштуваннях мережевої карти комп'ютера.
Відкрийте Мережеві підключення (Пуск -> Налаштування -> Панель управління -> Мережеві підключення).

Подвійним клацанням миші відкрийте Підключення по локальній мережі (назва може відрізнятися, якщо у вашій системі встановлені інші мережеві адаптери або ви перейменували назву підключення). Необхідно відкрити підключення, до якого підключена лінія зв'язку ethernet, що приходить в квартиру від будинкового комутатора.

У вікні, Стан підключення натисніть Властивості.

У вікні, зніміть прапорець Протокол Інтернету (TCP / IP) і натисніть ОК.

І натисніть Закрити.

Завантажити інструкції по підключенні

Коди і розшифровки типових помилок з'єднання

Рано чи пізно трапляється так, що ми стикаємось з проблемами підключення доступу до інтернет, тоді Windows може нам видавати помилки. Це буває пов'язано з неправильною настройкою мережевих параметрів, самого з'єднання або з іншими причинами.
Помилка 676 - говорить нам про те, що лінія зайнята. В такому випадку варто спробувати перевстановити з'єднання з мережеюта повторити спробу ще раз.
Помилка 678 - говорить нам про те, що віддалений комп'ютер не відповідає вчасно.
У випадку, коли з'єднання не проходить та видається "Помилка 678", варто спробувати скинути системні дані мережевих підключень таким чином: "Пуск" - "Виконати", ввести команду "netsh interface ip reset log.txt".
Помилка 691 - вказує на неправильне ім'я користувача чи пароль.
Ваш обліковий запис не зареєстрований на зазначеному домені, термін дії вашого пароля минув, або ви невірно ввели інформацію. Якщо ви не вказували домен, сервер віддаленого доступу намагається перевірити ваші ім'я користувача та пароль на домені, членом якого ви є. Уважно перенаберіть ваші ім'я користувача, пароль і домен, зверніть увагу на розкладку клавіатури і регістр. Якщо ви не впевнені в цій інформації, зверніться до вашого системного адміністратора.
Помилка 734 - протокол управління зв'язком PPP був перерваний. security protocols сервера, до якого ви намагаєтеся приєднатися можуть бути не сумісні з вашими. Відкрийте властивості вашого підключення, на закладці безпека виберете «підключитися навіть без шифрування». Або приберіть галочку на проти протоколу TCP / IP у властивостях підключення по локальній мережі.
Помилка 769 - говорить нам про те, що призначення не досяжне.
Ймовірно, що у Вас відєднана мережева карта або підключення по локальній мережі. Відкрийте диспетчер пристроїв і включіть мережеву карту або в мережевих підключеннях дозволите підключення по локальній мережі.
Для включення мережевої карти необхідно: Зайти в "Панель управління" в Windows XP зайдіть в "Пуск" -> "Панель управління", в Windows 2000 "Пуск" -> "Налаштування" -> "Панель управління".

 • У вікні виберіть "Мережеві підключення" (класичний вид "Панелі Управління").

 • У папці "Мережеві підключення" знайдіть "Підключення по локальній мережі", натисніть на ярличку підключення правою кнопкою мишки і виберіть пункт "Увімкнути", після чого запустіть підключення fregat повторно.

Якщо в папці "Мережеві підключення" відсутній ярлик "Підключення по локальній мережі" перевірте встановлені драйвера на мережеву карту, чи встановлена мережева карта у вас в системі. Зробити це можна так: Зайти в "Панель управління" в Windows XP зайдіть в "Пуск" -> "Панель управління", в Windows 2000 "Пуск" -> "Налаштування" -> "Панель управління". У вікні виберіть "Система". Далі перейдіть на закладку "Обладнання" та натисніть на кнопку "Диспечер пристроїв". У списку знайдіть "Мережеві карти", якщо таких немає то вам прийдеться завантажити драйвера мережевої карти на ваш комп'ютер самостійно. Якщо у переліку присутній пункт "Мережеві карти" то перевірте щоб хоча б одна мережева карта (іноді їх дві!) Була "Задіяна".

Рекомендуємо Вам:
Перелік типових помилок Wan PPPoE при підключенні до мережі Інтернет

Доволі часто абонентів цікавлять різні питання що до швидкості підключення до інтернетутаке швидкість інтернету. Ось відповіді на деякі з них.

1. Що таке передача даних та швидкість Інтернету?

Передача даних (обмін даними, цифрова передача, цифровий зв'язок) - фізичне перенесення даних у вигляді сигналів від точки до точки чи від точки до кількох точок засобами електрозв'язку по каналу зв'язку.
Швидкість Інтернету (пропускна здатність інтернет-каналу) — являє собою максимальну кількість даних, котрі можуть бути отримані на комп’ютер або передані з персонального комп’ютера в мережу Інтернет за одиницю часу.

2. Від чого залежить моя швидкість Інтернету?

 • Швидкість інтернету за тарифним планом, встановлюється провайдером.
 • Завантаженість мережі Інтернет іншими користувачами, а також технологія каналу для передачі даних.
 • Швидкість роботи сайту, котрий ви відкриваєте у браузері.
 • Персональні налаштування мережі операційної системи.

3. Чому швидкість доступу до мережі інтернет може знижуватись?

1. Несправне чи застаріле обладнання клієнта (роутери, мережеві карти та інше) може стати причиною зниження швидкості доступу до мережі.
Вирішення: абоненту необхідно перевірити справність обладнання та провести ремонт чи заміну несправного обладнання чи компоненті
2. Наявність шкідливого ПО: Вірусів, троянських програм та іншого шкідливого програмного забезпечення, котре потрапило на Ваш комп’ютер.
Для нейтралізації та знищення вірусів слід завжди використовувати антивірусні програми.
3. Незахищене бездротове з’єднання. Коли для доступу до Інтернет Ви використовуєте Wi-Fi-з’єднанняобов'язково встановлюйте пароль, аби до Вашого з'єднання не підключились сторонні особи.
Вирішення: Зміна паролю доступу до інтернету.
4. Велика кількість одночасно працюючих програм.
Вирішення: закрити зайві програми.

4. Як Ви можете перевірити швидкість свою швидкість доступу до мережі Інтернет?

Перевірити свою швидкість Ви можете скориставшись сервісом