Ресурси

M.E.Doc

M.E.Doc – програма №1 в Україні для роботи з електронними документами. Завдяки M.E.Doc звітність та ведення документообігу з клієнтами реалізовано в одній програмі. І Вам не потрібно окремо встановлювати програмне забезпечення для створення та подання звітів та системи електронного документообігу – M.E.Doc має всі необхідні функції для обміну документами.

Деталі
СОТА

СОТА – веб-сервіс, що дозволяє подавати звітність та вести обмін електронними документами онлайн. Це сервіс, користуватись яким зручно та просто, як бухгалтерам, так і підприємцям, власникам бізнесу. Завдяки СОТА звітність можна подавати не лише з офісу, а з будь-якої точки України чи світу просто у браузері. Так само електронні документи ви отримаєте та відправите вашим контрагентам миттєво без прив’язки до робочого місця.

Деталі
СОТА КАСА

“СОТА Каса” — хмарний сервіс для підприємців, які мають невеликі інтернет-магазини, кав'ярні, салони краси, перукарні тощо і потребу в зручному мобільному софті з фіскалізації невеликої кількості розрахунків. 

Деталі
ЦСК Україна

ЦСК «Україна» був створений з метою технічного забезпечення ефективного переходу на електронний документообіг з накладенням електронного цифрового підпису і надає повний спектр послуг з організації захищеного юридично значимого електронного документообігу. ЦСК «Україна» створює, видає і встановлює сертифікати ЕЦП юридичних і фізичних осіб.

Деталі
CASHALOT

Cashalot — комплексне програмне рішення, що підходить кожному: від торговельних точок до великих виробників. Cashalot має широким функціонал для онлайн-фіскалізації платежів. Програмний комплекс запропонований як бізнес-конструктор, що дозволяє користувачам обирати додатковий функціонал під індивідуальні потреби. 

Деталі

Програми

TeamViewer

TeamViewer  - пакет програмного забезпечення для віддаленого контролю комп'ютерів, обміну файлами між керуючою і керованою машинами, відеозв'язку й веб-конференцій. TeamViewer працює на операційних системах Windows, Mac OS X, Linux, iOS і Android.

Завантажити TeamViewer
Ammyy Admin

Оптимальне рішення для віддаленого доступу до комп'ютера через мережу Інтернет.

Завантажити Ammyy Admin